Kontakti

Valde

Andris Kukainis

Valdes priekšsēdētājs / direktors

Komercjautājumi

Tel.Nr.:
+371 29139147

E-pasts:
andris.kukainis@bcl-services.lv

Grāmatvedība

Alla Piko

Grāmatvede

Tel.Nr.:
+371 28233265
E-pasts:
alla.piko@bcl-services.lv

Antra Kirhnere

E-pasts:
antra.kirhnere@bcl-services.lv

Tehniskā nodaļa

Juris Kukainis

Tehniskās daļas vadītājs

Tel.Nr.:
+371 29233126
E-pasts:
juris.kukainis@bcl-services.lv

Transporta nodaļa

Toms Rubezis –

Transporta speciālists starptautiskajos kravu pārvadājumos

Kopējā plānošana, imports no Vācijas, Nīderlandes, Beļģijas un Francijas.

Tel.Nr.:
+371 63508010
E-pasts:
toms.rubezis@bcl-services.lv

Edīte Pustenko

Transporta speciāliste

Transporta koordinēšana Eiropā.

E-pasts:
edite@bcl-services.lv

Lāsma Kuracika –

Transporta speciāliste

Transporta koordinēšana Eiropā.

E-pasts:
lasma.kuracika@bcl-services.lv

Beāte Šefele –  Transporta speciāliste starptautiskajos kravu pārvadājumos.

Kopējā plānošana un imports.

E-pasts:
beate.sefele@bcl-services.lv

Kārlis Kukainis Transporta speciālists starptautiskajos kravu pārvadājumos.

Kopējā plānošana, imports no Polijas, Čehijas, Itālijas un Austrijas.

E-pasts:
karlis.kukainis@bcl-services.lv

Artūrs Plūmiņš – Transporta speciālists starptautiskajos kravu pārvadājumos.

Eksporta plānošana, pārvadājumi starp Baltijas valstīm.

E-pasts:
arturs@bcl-services.lv

Ansis Brikainis – Transporta speciālists kravu pārvadājumos Skandināvijā.

Kravu pārvadājumi Skandināvijā, pārvadājumi ar platformām.

E-pasts:
ansis.brikainis@bcl-services.lv

Sekretariāts un kravu pārvadājumi

Antra Kirhnere – rēķini, izziņas.

E-pasts:
antra.kirhnere@bcl-services.lv

Irīna Malasonoka – Pārvadājumi, rēķini, izziņas, darba līgumi.

E-pasts:
irina.malasonoka@bcl-services.lv