Par mums

Par BCL Services

SIA „BCL Services” ir kravu pārvadājumu uzņēmums, kurš tirgū darbojas jau kopš 1997.gada. Esam uzticams partneris saviem klientiem, par ko liecina ilggadējā pozitīvā pieredze autotransporta pārvadājumos. Mūsu uzņēmums piedāvā kravu pārvadājumu pakalpojumus pa autoceļiem, kā arī veic autotransporta remontu un apkopi.

Galvenokārt veicam pilnu kravu, kā arī ADR (bīstamo) kravu pārvadājumus, ko nodrošinām ar ~90 Volvo markas vilcējiem un 90m3 Krone, Kogel un Reisch tenta tipa puspiekabēm. Mēs specializējamies eksporta, importa, starpvalstu, iekšzemes, kā arī tranzīta kravu pārvadājumos šādos virzienos:

Darbinieki

Mūsu uzņēmuma personālu kopumā veido ap 120 cilvēku plašs kolektīvs – autovadītāji, servisa, dežūrdaļas un administrācijas darbinieki. Augstas kvalitātes pakalpojumu nodrošināšana ir mūsu prioritāte, tāpēc, neatkarīgi no tā, kādu amatu ieņem mūsu darbinieki, katram no tiem ir atbilstoša kvalifikācija, spējas un prasmes, kuras tiek pārvaldītas un pielietotas, nodrošinot uzņēmuma veiksmīgu darbību. Tā kā esam vidēja lieluma uzņēmums, mūsu priekšrocība ir darbinieku saliedētība un veiksmīga sastrādāšanās.